Inauguracja programu „Wielicka Karta Dużej Rodziny 3+”

30 stycznia 2014 roku o godzinie 17:00 w Sali Magistrat Urzędu Miasta i Gminy w Wieliczce odbyło się spotkanie pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka inaugurujące program „Wielicka Karta Dużej Rodziny 3+”. Organizatorem spotkania był Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieliczce.

Spotkanie rozpoczęło przywitanie gości przez Zastępce Burmistrza ds. Społecznych Panią Urszulę Rusecką oraz Dyrektora Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Panią Katarzynę Rys.
Po uroczystym przywitaniu rozpoczął się występ artystyczny w wykonaniu jednej z rodzin uczestniczącej w Programie.
W kolejnej części spotkania podpisane zostały porozumienia pomiędzy Gminą Wieliczka a podmiotami które wyraziły chęć współpracy w ramach programu .Następnie wręczono certyfikaty partnerom Programu potwierdzające uczestnictwo w projekcie.
W kolejnej części spotkania przyszedł czas na wręczenie zaproszonym rodzinom kart upoważniających do korzystania z przygotowanych ulg.

Spotkanie zostało opisane na łamach Dziennika Polskiego w sobotnim wydaniu w artykule pt "Nie ma gminy bez rodziny" oraz na stronie Urzędu Miasta i Gminy w Wieliczce.

Linki do artykułów poniżej:
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-wielicki/1302904-nie-ma-gminy-bez-rodziny.html
http://www.wieliczka.eu/pl/1951/127718/%E2%80%9EWielicka_Karta_Duzej_Rodziny_3+%E2%80%9D.html

Zobacz galerię...