Rodzinne zmagania w wielu tematach. Wielicki Turniej Rodzin.

Rodzinne dobre relacje dają człowiekowi siłę, aby iść w świat, poznawać, wybierać a kiedy trzeba zebrać siły... wracać. Rodzinne dobre relacje budują się w rozmowach, byciu razem, życiu codziennym, w zabawie i w pracy... Wielicki Turniej Rodzin w Centrum SOLNE MIASTO
w Wieliczce, stał się okazją to dobrego bycia razem, wspólnej zabawy oraz poznawania.
Na zaproszenie Burmistrza Wieliczki Artura Kozioła, wielickie rodziny stanęły w konkury w całym wachlarzu tematów od sprawdzianu wiedzy, poprzez logiczne myślenie i pomysłowość aż do sprawności i szybkości... wszystkie przygotowane przez partnerów Turnieju:

Powiatową i Miejską Bibliotekę w Wieliczce
Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce
MGOPS w Wieliczce i ZPON UMiG w Wieliczce
Stowarzyszenie SIEMACHA
Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce
Fundację wspierania rozwoju społecznego LEONARDO
Caritas Archidiecezji Krakowskiej - Świetlica św. Kingi w Wieliczce
OSP Zabawa
Ochotniczą Grupę Medyczną

Nie zabrakło również przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce oraz występów Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieliczce, dzieciaków wraz z rodzicami Przedszkola w Koźmicach Wielkich, gimnastyczek artystycznych ze Stowarzyszenia Gracja, artystów i naukowców Młodzieżowego Klubu Środowiskowego GRUPKA oraz ZPiT Sułkowianie.

Nagrody oraz organizacja projektu - Gmina Wieliczka przy wsparciu Centrum SOLNE MIASTO
w Wieliczce, Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce, Kopalnia Soli Wieliczka - Trasa Turystyczna, Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce, Hotel Soray w Wieliczce, Foto Rogalska, Mydlarnia u Franciszka w Wieliczce, Delikatesy Paleo w Wieliczce, Kiosk rolno-spożywczy Grzegorz Ziemianin, F.H.U HEDAN Danuta Cholewa, Cukiernia Bieniak.

Dziękujemy wolontariuszom z Grupki oraz SP w Mietniowie oraz SP w Węgrzcach Wielkich.

Zabawa, śmiech, pozytywne emocje towarzyszyły rywalizacji i walce o zwycięstwo. To zawsze sprawdzone połączenia. przejście przez 10 konkurencji wyłoniło zwycięzców.
Na podium stanęli z brązem rodzinka ŚWISTAKÓW, ze srebrem rodzinka PROMYCZKI i ze złotem rodzinka PLUM TEAM, którzy przyjęli puchary wraz z nagrodami z rąk Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wieliczce Tadeusza Lurańca. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, partnerom dziękujemy i już dziś, myśląc o nowych konkurencjach...zapraszamy za rok...

A zatem... rodzina silna relacjami...na poważnie i z uśmiechem...

Zobacz w galerii >>