Trzeci Piknik Wielickich Rodzin 3+

        17 września 2016 roku już po raz trzeci odbędzie się Piknik Wielickich Rodzin 3+.

Spotkanie będzie kolejną możliwością do wspólnego spędzenia czasu, wymiany doświadczeń i zapoznania się z ofertą partnerów Wielickiej Karty Dużej Rodziny 3+.

W trakcie pikniku odbędą się liczne konkursy, w których będzie można wygrać cenne nagrody.

W programie ponadto malowanie twarzy - różne niesamowite postacie i wzory, które znajdą się na buźkach wszystkich chętnych dzieciaków, zadbają o to dwie animatorki, absolwentki krakowskiego ASP

Dodatkowo dla dzieci zostanie przygotowanych kilka struktur dmuchanych i mechanicznych. Dzieci będą się mogły przejechać na bujakach mechanicznych oraz zagrać w dmuchane rzutki.

Kolejną atrakcja będzie pokaz Wu-Shu oraz możliwość uczestniczenia w krótkich warsztatach.  Wu-Shu to ogół chińskich sztuk walki, znany w Europie jako kung-fu. Jest to niesamowicie widowiskowa sztuka walki, wykorzystującą wiele rodzajów broni białej oraz ewolucje akrobatyczne. Warsztaty poprowadzi prawdziwy mistrz w tej sztuce Michał Adamowicz, finalista programu „Mam Talent” z Krakowskiej Szkoły Wu-Shu.

Gwiazdą imprezy, a zarazem głównym punktem atrakcji będzie występ magika Tomasza Vinici. To  jeden z najlepszych iluzjonistów w naszym kraju. Wspaniały pokaz iluzji łączący w sobie pokazy magii z bardzo dużą dawką humoru.  Pokaz połączony z warsztatami będzie ciekawym doświadczeniem zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych.