informacja dla słabosłyszących
Aktualności
06.11.2023

Relaks dla młodych

Stres, zmęczenie i brak energii, smutek, lęk, złość, poczucie winy i inne nieprzyjemne emocje – to problemy, które w dzisiejszym świecie dotykają każdego z nas, niezależnie od płci, wieku, tego, czym zajmujemy się na co dzień. Niemożliwe jest ich całkowite wyeliminowanie – ich odczuwanie wpisane jest w nasze życie tak samo, jak wszystko to, co dobre i piękne. Możemy jednak nauczyć się, jak sobie radzić, gdy poczujesz, że ogarnia cię stres – tak, aby stał się on nie czymś przerażającym i nieokiełznanym, a inspiracją dla samorozwoju oraz wzbogacania siebie i swojego świata.
Jedną z najprostszych i najskuteczniejszych metod radzenia sobie ze stresem jest relaksacja.
W dniu dzisiejszym w Sali Magistrat Urzędu Miasta i Gminy Wieliczka młodzież ze Szkoły Podstawowej w Grabiu, Szkoły Podstawowej z Węgrzc Wielkich, Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliczce oraz Szkoły Podstawowej ze Śledziejowic wzięła udział w warsztatach relaksacji prowadzonych przez Magdalenę Malik z Centrum Tańca i Ruchu Reakcja.
Wszystkie działania w ramach Kampanii odbywają pod honorowym patronatem Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka.
W tym roku Miasto i Gmina Wieliczka otrzymało na realizację projektu dofinansowanie ze środków z budżetu państwa - Program Osłonowy - Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.
Dziękujemy za BYCIE RAZEM
Data utworzenia: 06.11.2023