informacja dla słabosłyszących
Aktualności
15.11.2022

Wielicka Konferencja wypełniona mocą skrzydeł

Tradycyjnie już, częścią Wielickiej Kampanii Pomarańczowej Wstążki jest debata w gronie specjalistów różnych dziedzin społecznych zajmujących się szeroko pojętym pomaganiem, wsparciem, bezpieczeństwem i edukacją.

Wrażeń i emocji było wiele a każdy z prelegentów wnosił swym wystąpieniem zarówno wiedzę i doświadczenie ale też swoistą unikatowość i indywidualność. Dziękujemy prof. dr hab. Mirosławie Nowak-Dziemianowicz, Adrannie Wezc, Mai Kuźmicz, Jerzemu Szczepańcowi, Karolinie Czarneckiej oraz Ryszardowi Izdebskiemu za otwartość, szczególe zaangażowanie i gotowość spotkania się z nami w tym ważnym dla nas dniu, dzielenia się swoim talentem i pasją.

Dziękujemy naszym Przyjaciołom z БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ПАТРІОТ"
Директор ліцею (dyrektor szkoły)
- Панкявічене Ірина
Практичний психолог (psycholog praktyczny)
- Тетяна Головіна
Вчитель фізики, класний керівник випускникого класу старшої школи (nauczyciel fizyki i wychowawca 11 klasy) - Світлана Ярох
(заслужений вчитель - nauczyciel honorowy)
Учні випускного класу (uczniowie 11 klasy)
- Дмитро Перимський, Данило Гречушкін,
za piękny, jedyny w swoim rodzaju przekaz i opowieść o wielkiej mocy Pomarańczowej Kampanii w Ukrainie.
Dziękujemy panelistkom i panelistom za odwagę zmierzenia się z niespodzianką i piękną rozmowę o symbolice skrzydeł i wielkiej sile, potrzebie oraz chęci wspierania młodych ludzi. Stało się to wyjątkowym finałem Konferencji dzięki Idzie Piątek, Ryszardowi Izdebskiemu, Magdalenie Kozioł, Lucjanowi Rowińskiemu, Alicji Kość Bryndal, mł. asp. Marcie Jeger Kęsek i Mariuszowi Pankowi.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom - zarówno tym, których mogliśmy gościć w Wielickiej Mediatece jak i tym, którzy byli z nami on-line - za żarliwość aktywnego słuchania, piękne rozmowy w kuluarach (zawsze są wartością dodaną) i wytrwałość. To prawdziwa przyjemność przygotowywać dla Państwa takie ważne spotkania.
Ważne i szczególne obrady - każdy mógł z nich zabrać coś dla siebie i jesteśmy przekonani, że tak też się stało. Dziękujemy i ufamy, że do zobaczenia za rok!
Wszystkie działania w ramach Kampanii odbywają pod honorowym patronatem Burmistrza Wieliczki Artura Kozioła.
W tym roku Gmina Wieliczka otrzymała na realizację projektu dofinansowanie ze środków z budżetu państwa - Program Osłonowy - Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Data utworzenia: 15.11.2022