informacja dla słabosłyszących
Aktualności
03.11.2022

Gra terenowa – W poszukiwaniu siebie… JESTEŚ DOBRY, JESTEŚ MĄDRY, JESTEŚ WAŻNY

Tradycyjnie już w ramach Wielickiej Kampanii Pomarańczowej Wstążki uczniowie klas I-III wzięli udział tym razem w grze terenowej, gdzie poprzez zabawę i ruch mogli porozmawiać o tym co ich uskrzydla. Zabawa została przygotowana przez Zespół MGOPS Wieliczka, składała się z 7 stanowisk, do których dzieci mogły dotrzeć korzystając z specjalnej pomarańczowej mapy. W tym roku udział w grze wzięło 12 szkół, łącznie 144 uczestników!

Piękna pogoda również w tym roku nam dopisała dzięki czemu zabawa była jeszcze przyjemniejsza. Energia, uśmiechy i niesamowite pomysły towarzyszyły dziś każdej drużynie. Dzieci ponownie pokazały swoją MOC, a ich piękne skrzydła (dosłownie i w przenośni) prowadziły ich od początku do samego końca zabawy.

Dziękujemy za wsparcie Ochotniczej Grupy Medycznej z Wieliczki. Z Wami bezpieczniej...

Wszystkie działania w ramach Kampanii odbywają pod honorowym patronatem Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka.
W tym roku Miasto i Gmina Wieliczka otrzymała na realizację projektu dofinansowanie ze środków z budżetu państwa - Program Osłonowy - Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Data utworzenia: 03.11.2022