informacja dla słabosłyszących
Aktualności
02.11.2023

Pomarańczowe Dni w Centrum Pomocy w Grabiu

Pomarańczowe dni pokazują jak wielka siła drzemie w dzieciach - jak ważne są uwaga, zaciekawienie i pomysłowość. Dzisiejszy pomarańczowy dzień odbył się w Centrum Pomocy dla Ukrainy w Grabiu. To bardzo ważny dzień! W tym miejscu bezpieczeństwo dzieci ma szczególną wartość i dlatego rozmowa właśnie w tym miejscu buduje niesamowitą moc. Dzieci mają prawo żyć w kraju, w którym jest Pokój, mają dostęp do rozwoju, edukacji i radości. Dzisiejsze klucze mocy to: Klucz Obrazków, Klucz Przeciwieństw, Klucz Pytań, Klucz Skojarzeń i Klucz Projektów.
Dziękujemy za radość dzisiejszego spotkania i zabawy - temat ważny i wymagający zaangażowania dorosłych ale to właśnie dzieci były dzisiaj głównymi bohaterami.
Wszystkie działania w ramach Kampanii odbywają pod honorowym patronatem Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka.
W tym roku Miasto i Gmina Wieliczka otrzymało na realizację projektu dofinansowanie ze środków z budżetu państwa - Program Osłonowy - Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.
Dziękujemy za obecność i otwartość partnera Kampanii Ochotnicza Grupa Medyczna
Data utworzenia: 02.11.2023