informacja dla słabosłyszących
Aktualności
03.11.2021

Gramy w Alfabet Emocji

Bieganie z emocjami to świetna zabawa i dlatego uczestnicy Pomarańczowego Biegu bawili się doskonale. Piękna, słoneczna pogoda przywitała wszystkich w Parku Mickiewicza, gdzie na pięciu stanowiskach zadaniowych biegacze zbierali emotki. To bardzo ważne, aby czuć wszystkie emocje, nazywać je i myśleć o nich. Wielicka Kampania Pomarańczowej Wstążki 2021 to wyjątkowy czas na rozmowy o ważnych sprawach w życiu DZIECKA. Emocje są bardzo ważne, a prawo do czucia to posag.

Uczennice i uczniowie Szkoły Filialnej w Sułkowie, Szkoły Podstawowej w Sygneczowie, Szkoły Podstawowej w Podstolicach, Szkoły Podstawowej w Raciborsku, Szkoły Podstawowej w Koźmicach Wielkich, Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieliczce, Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieliczce z ogromną radością uczestniczyli we wszystkich konkurencjach. Rozpoczęliśmy energetyczną rozgrzewką przygotowaną przez Artura Filus. Każdej drużynie towarzyszyły bajkowe postacie, które dbały o dokładność i porządek w zawodach. Dekoracja medalowa z udziałem zastępcy burmistrza ds. społecznych Agnieszki Szczepaniak, dyrektora Wydziału Szkół i Przedszkoli UMiG Wieliczka Anny Całki oraz Zespołu MGOPS Wieliczka była ogromną mocą wspólnej energii.

To był fajny, kolorowy i pełen życzliwości czas wspólnej zabawy. Konkurencje się podobały a pomarańczowe uśmiech na koniec były wyjątkową nagrodą dla organizatorów. Zespół MGOPS Wieliczka ślicznie dziękuje wszystkim uczestnikom, gronu pedagogicznemu i kibicującym rodzicom.

 

Projekt Bezpieczne Dzieciństwo - Inwestycja w przyszłość jest dofinansowany ze środków budżetu Państwa, w ramach programu osłonowego ,,Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie".

 

Więcej zdjęć na naszym facebook'owym fanpage'u: https://www.facebook.com/mgopswieliczka

Data utworzenia: 03.11.2021