informacja dla słabosłyszących
Aktualności
04.11.2021

W drodze po zrozumienie, bo to właśnie rozumienie rodzi zmianę

W Wielickiej Mediatece dziś szkolimy przedstawicieli środowisk pomocowych. To ważny czas dla nas bo uczyć się, nabywać nowych umiejętności i poznawać nowe to nasze zadanie. Każde dziecko ma prawo do bezpieczeństwa, rozwoju, miłości, nauki i zrozumienia. Każde dziecko ma prawo do czucia całego wachlarza emocji. To my dorośli jesteśmy za to odpowiedzialni. Specjalistyczne szkolenie prowadzi dziś Renata Durda - kierowniczka Ogólnopolskiego Pogotowia NIEBIESKA LINIA w ramach Wielickiej Kampanii Pomarańczowej Wstążki 2021.

Czas Pomarańczowej Kampanii nas łączy we wspólnej postawie ochrony dla dzieci i młodzieży. Chcemy tworzyć dojrzały system pomocy, mocne struktury przeciwdziałania przemocy i działać ramię w ramię. Interdyscyplinarność to wielka sprawa i nasza wspólną siła.

Dziękujemy za obecność Joanny Kordula przewodniczącej Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miejskiej w Wieliczce oraz wszystkim uczestnikom. RAZEM zawsze możemy więcej a nade wszystko nie musimy działać w pojedynkę. To ważny czas, ważna debata, ważny głos.

Projekt Bezpieczne Dzieciństwo - Inwestycja w przyszłość jest dofinansowany ze środków budżetu Państwa, w ramach programu osłonowego ,,Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie".

Data utworzenia: 04.11.2021