informacja dla słabosłyszących
Struktura organizacyjna — Zespół ds. Profilaktyki i Pomocy Specjalistycznej

Zespół Terapeutów

Oferta skierowana jest do osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Działania są bezpłatne i w całości skierowane do mieszkańców Miasta i Gminy Wieliczka.

Informujemy, iż wszelką korespondencję mailową należy kierować na adres sekretariat@mgopswieliczka.pl, gdyż jest to warunek skutecznego i terminowego jej odbioru i przekazania według kompetencji.

Kierowanie maili bezpośrednio na indywidualne skrzynki pracowników nie gwarantuje zapoznania się z treścią e-mail.

Zakres działań

Psychoterapeuci reprezentują różne podejścia i kierunki w psychoterapii. Ta różnorodność daje możliwość pracy w różnych obszarach tematycznych. Działania ZT odpowiadają na potrzeby wszystkich osób pozostających w sytuacjach kryzysowych.

Oferujemy bezpłatne wspieranie psychologiczne i psychoterapeutyczne dla mieszkańców Gminy Wieliczka. Nasza oferta skierowana jest do osób, które aktualnie zmagają się z trudnościami w codziennym życiu.

Oto sytuacje, w których możemy Ci pomóc:

  • Doświadczasz trudności w relacjach z bliskimi osobami.
  • Cierpisz z powodu lęku, obniżonego nastroju.
  • Doświadczyłeś(aś), doświadczasz przemocy.
  • Znalazłeś(aś) się w sytuacji rozwodu.
  • Czujesz się samotnie.
  • Cierpisz z powodu dolegliwości o podłożu psychosomatycznym.
  • Zmagasz się z utratą.
  • Doświadczasz stanu wewnętrznej pustki.

Powyższa lista to tylko niektóre z problemów, podczas których warto rozważyć zgłoszenie się do psychoterapeuty. Zawsze staraj się ufać swojej intuicji i jeśli coś Cię niepokoi, zgłoś się na jednorazową konsultację, która będzie odpowiedzią na Twoje wątpliwości. Nie lekceważ troski ze strony życzliwych Ci osób, jeśli zachęcają Cię do spotkania z psychoterapeutą. Potraktuj to poważnie. Bardzo często dzieje się tak, że ktoś z boku może lepiej oceniać sytuację.

Elżbieta Wawrzonek

Koordynator

Zespół

Barbara Gawlik

Anna Payne

Khrystyna Makohonenko

Bożena Juszkiewicz

Natalia Vrublewska