informacja dla słabosłyszących
Aktualności
19.11.2021

Finał Wielickiej Kampanii Pomarańczowej Wstążki 2021 – odsłonięcie muralu

Dziś Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy wobec Dzieci. Pokaż swoje poparcie i powiedz STOP! W Wielickiej Kampanii Pomarańczowej Wstążki mówimy wyraźne STOP, bo bezpieczne dzieciństwo to inwestycja w przyszłość a MÓWIĆ UFAĆ CZUĆ to wielkie prawo dzieci.

Dziś przechodzimy przez nasze miasto pełni nadziei, że łączy nas wspólna sprawa, a jako pomarańczowa drużyna stoimy na straży bezpieczeństwa. Mieszkańcy w różnym wieku, różnych zawodów, różnych zainteresowań i pasji stanęli RAZEM w tegorocznej Kampanii, by wspólnie budować postawę i przekonanie, że miłość i bezpieczeństwo w życiu każdego człowieka to fundamentalne prawo.

Ponad 4 tysiące bezpośrednich uczestników tego szczególnego projektu pokazało jak ważna jest wspólna moc. Tysiące dobrych, ważnych i potrzebnych rozmów połączyło nas i łączy nieustająco, bo to właśnie "rozumienie rodzi zmianę".

Dziś uroczyście odsłaniamy symbol naszej Kampanii - interaktywny mural na budynku użyteczności publicznej przy ul. Pocztowej 1. Mural autorstwa Olgi Pernet. Podejdź, stań blisko i bądź częścią świata, gdzie prawo do czucia emocji jest wielkim dobrodziejstwem. To jest symbol Pomarańczowej Kampanii. Zawsze możesz do niej dołączyć.

Pomarańczowy finał niech nam wszystkim da siłę - siłę..., aby każdego dnia chronić dzieci przed krzywdzeniem. To jest nasza wspólną sprawa.

Dziękujemy!
Dziękujemy wszystkim Partnerom, Przyjaciołom i Beneficjentom!

1-19 listopada w Gminie Wieliczka jest wyjątkowy!

 

Projekt Bezpieczne Dzieciństwo - Inwestycja w przyszłość jest dofinansowany ze środków budżetu Państwa, w ramach programu osłonowego ,,Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie".

Data utworzenia: 19.11.2021